fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Huvikeskus

Linnalaagris saab veeta vaheaja loovalt, tegusalt ja arendavalt

16.10.2014

Linnalaager-370x240Audentese huvikeskus korraldab juba aastaid koolivaheaegadel linnalaagreid lastele, kes soovivad vaheaega veeta loovalt, arendavalt ja tegusalt.

Paljude laagriaastate jooksul on 6–12-aastased lapsed osalenud põnevatel ja harivatel õppekäikudel, käinud muuseumides, mängukeskustes ja seiklusparkides ning arendanud oskusi batuudikeskuses ja bowlingu-saalis. Igas laagris on lapsed midagi ka päris oma kätega valmis teinud: nad on meisterdanud savi- ja klaasikojas, puutööklassis ning martsipanistuudios.

Ka sellel sügisvaheajal toimub linnalaager, mis pakub lastele põnevaid elamusi ja toredaid emotsioone ning laeb nende akusid uueks veerandiks. Lapsed lähevad Eesti rahvusringhäälingu muuseumi, tutvuvad Nõmme päästekomando tööga, meisterdavad lennukimudeleid ning teevad mõistagi ka palju muud põnevat.

Esimest korda on ka 5–7-aastastel eelkooli lastel võimalus veeta sügisvaheaeg linnalaagris, mis pakub vahva teema igaks laagripäevaks. Kavas on väikeste teadlaste, rõõmsate kosmonautide, vahvate kokkade, tublide liiklejate ja vallatute halloween’i põngerjate päev.

Eelmise laagri lõpus korraldasime rahuloluküsitluse laagris osalenud laste vanematele, et saada toimunud laagrinädala kohta tagasisidet. Meile valmistasid rõõmu vanemate soojad tänusõnad ja head soovid laagri juhendajatele. Lastevanemate hinnangud olid positiivsed: 92% vastanutest jäid väga rahule laagri kavaga ja 100% juhendajate tööga. Tehti ka toredaid ettepanekuid ja anti häid soovitusi uuteks laagrinädalateks. Tähtsaim on aga see, et kõik vastanute lapsed jäid toimunud linnalaagriga väga rahule.

Audentese huvikeskuse linnalaager ootab särasilmseid lapsi, et veeta koos üks vahva, tegus ja meeldejääv koolivaheaeg.

Jalus