fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

LASTEKOOL

Lisainfo seoses COVID-19 haiguse levikuga

12.03.2020

Head lapsevanemad!

Täname kõiki, kes on suhtunud koroonaviiruse levikusse tõsiselt ning jäänud pärast välisreisi 14 päevaks koju, et jälgida tähelepanelikult enda ja lapse tervislikku seisundit.

Jälgime koolis senisest tähelepanelikumalt hügieeninõuetest kinnipidamist: ruumide põhjalikum koristus ja tuulutus, sagedasem ja hoolikam kätepesu, köhimine ja aevastamine varrukasse jmt.

Samuti oleme teinud täiendavalt mitmeid ennetava iseloomuga tegevusi. Koolimajade, õpilaskodu ning spordikeskuse kohviku ja fuajee seintele oleme paigaldanud automaatsed kätepuhastusterminalid ja juhised, kuidas hoida ennast ja teisi viiruste hooajal. Koolitädid, õpetajate toad ja bürood on täiendavalt varustatud desinfitseerivate kätepuhastuse lappidega.

Koristusteenust pakkuv ettevõte teeb tavapärasest põhjalikumalt ruumide märgkoristust ja desinfitseerimist, kasutades olulisemate kontaktpindade (ukselingid, tualetid jm) puhastamisel desinfektsiooni vahendeid. Võimalike haigustunnustega õpilased oleme suunanud kooliõe juurde kontrolli ning palunud koju jääda.

Palume kõigil olla ka edaspidi tähelepanelikud ja käituda vastutustundlikult:

  • köha, palaviku ja hingamisraskuste korral jääda koju ja võtta ühendust perearstiga;
  • välisriigist tulles või võimalikust ohupiirkonnast saabunud isikutega kontakti omades palume viibida 14 päeva kodus ja jälgida tähelepanelikult tervislikku seisundit;
  • lapse haigestumisel koolipäeva jooksul teavitatakse koheselt lapsevanemat ja kooliõde;
  • lapse koju jäämisel ja haigustunnuste ilmnemisel palume koheselt ka teavitada kooli.

Kool jälgib olukorda operatiivselt ning on koolitervishoiuga tegelevate inimestega igapäevaselt kontaktis. Kooli juhtkond on üle vaadanud olemasolevad kriisiplaanid ja valmis vajaduse korral neid ka rakendama. Kuni pole otsest ohtu ja kahtlustust, pole alust erakorralisi meetmeid rakendada ja kool jätkab tavapärast tegevust, järgides Terviseameti ning Haridus- ja Teadusministeeriumi soovitusi. Kõige värskema info viiruse leviku ja selle tõkestamise kohta leiab Terviseameti kodulehelt. Sealt leiab ka hulgaliselt viiruseennetuse teavitusmaterjale. Samuti on koolile abiks Haridus- ja Teadusministeeriumi koostatud soovitused haridusasutustele seoses Covid-19 viiruse levikuga.

Säilitame seniks rahulikku meelt ning tegutseme läbimõeldult, tuginedes värskele ametlikule teabele. Kui tekib vajadus rakendada senisest rangemaid või erakorralisi meetmeid, anname sellest kohe esimesel võimalusel teada.

Jalus