fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Lõbusal spordipäeval võtsid mõõtu 1.–8. klasside õpilased

09.06.2016

Lõbus spordipäev toimus juunikuu esimesel esmaspäeval 1.–8. klassidele spordistaadionil. Alustuseks autasustati algkooli kergejõustiku neljavõistluse parimaid. Seejärel asuti üksteisega mõõtu võtma. Kõik võistlused olid võistkondlikud ja motoks oli – üks kõigi, kõik ühe eest!

Võisteldi pendelteatejooksuskotisjooksus ja kombineeritud teatejooksus. Kotisjooks pakkus kõige rohkem lustimist, sest omaette oskus oli pugeda kotti ja seejärel sellega kiirelt hüpates järgmise võistleja juurde jõuda.

Saapaviske võistlusel oli abiks leida õige viis, kuidas saabast võimalikult kaugele visata. Iga järgmine õpilane viskas saabast edasi kohast, kuhu eelmise viskaja poolt visatud saabas maandus. Lõpuks oli näha, milline võistkond on kõige osavam saapaheitja. Köievedamise võistlus toimus turniirisüsteemis, kus kõik võistkonnad said omavahel mõõtu võtta. Köieveo juures oli ergutajaid vahest ehk kõige enam ning isegi õpetajad sattusid hasartselt ja valjuhäälselt oma klassidele kaasa elama.

Kuna tegemist oli ikkagi spordipeoga, siis võitjaid välja ei kuulutatudki. Oluline oli osavõtt ja võitis lõbus tuju, sportlik tegevus ning kaaslastele kaasa elamine. Sööklas said kõik lõbusa spordipäeva lõpetanud maiustuseks jäätise.

 

Jalus