fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Looduspäev looduse keskel

24.09.2015

Looduspäeval õppisid 5.–9. klasside õpilased loodusõpetust ja bioloogiat mitte koolipingis, vaid otse looduse keskel.

5. klassid käisid Aegna saarel, õppides tundma Läänemerd ja selle rannikut. Ratastega Paldiskit ja sealset loodust käis avastamas 6. klass. 7. klassid külastasid Tartu AHHAA keskust, kus põhiülesanne oli tutvuda bioloogia ja loodusõpetusega seotud eksponaatidega, uurida ning teha järeldusi. Ühiselt vaadati teadusteatri kavas olevat „Vee võlu”. 8. klassid matkasid Aegviidu looduskeskuses, nende ülesandeks oli uurida erinevaid samblaid ja samblikke. Kõrvemaa rabas matkasid 9.a ja 9.c klass.

Terve koolipere liikus oma matkaradadel erinevate sõidukitega – Aegnale kaatriga, Paldiskis ratastega, Tartusse liinibussiga, Aegviitu rongiga ja Kõrvemaa rabas räätsadega.

Selle päeva ilm oli tõeliselt vaheldusrikas – taevast sadas nii vihma kui ka rahet, siis paistis jälle päike ja vahelduseks kõmistas kõu. Õuesõppijaid ilm ei heidutanud ja lapsed olid looduses veedetud päevast küll väsinud, aga rõõmsameelsed.

 

Jalus