fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Loomakaitsepäev algkoolis

16.10.2015

Rahvusvaheline loomakaitsepäev on 4. oktoobril. Algkoolipere on seda päeva igal aastal oktoobrikuus tähistanud, kutsudes külla erinevaid loomi.

Seekord  käisid reedel, 16. oktoobril külas Staffordshire’i bullterjerid, Ameerika bully  ja Ameerika Staffordshire’i terjerid. Need on koerad, kelle esivanemad on üsna kurikuulsa ajalooga, kuna nad aretati algselt võitlemiseks härgade (millest tulnud ka nimi) ja teiste koertega. Mitmes riigis on nende pidamine isegi keelatud, kuigi tänapäeval on tegemist päris toredate perekoertega.

Terjeritele sobivalt on need tõud üsna kange iseloomuga ja vajavad koolitamist ning kindlaid reegleid nagu kõik tõukoerad. Oma pere hoiavad need koerad väga ja saavad hästi läbi lastega.

Staffidega kohtumisel kuulsime lähemalt nende tõugudest, tuletasime meelde koerapidamistõdesid ja tutvusime erinevate vahenditega, mida ühel korralikul koeral vaja. Loomulikult sai koeri ka paitada ja nende omanikelt küsimusi küsida.

Jalus