fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOLI UUDISKIRI

Loovtöö andis esimese projektijuhtimise kogemuse

13.06.2023

8. klassis tehtav loovtöö on juhendatud õppeprotsess, mis arendab nii iseseisva kui ka ühise tegutsemise oskust: väga oluline on õpilase ja juhendaja vaheline ning paaristöö puhul ka kahe õpilase vaheline koostöö. Ühtlasi kinnistab noor omandatud teadmisi ning õpib paremini suhtlema, tegevusi kavandama ja tähtaegadest kinni pidama. Tööd esitledes saab ta ka väärt esinemiskogemuse. Autor võib loovtöö raames oma seniseid oskusi ja võimeid arendada või siis enda jaoks hoopis midagi täiesti uut avastada, õppida ja luua.

Sellel aastal said huvilised valminud loovtöid imetleda kooli fuajees toimunud kevadnäitusel. Osa töid oli toodud uudistamiseks kooli kohale ning teine osa avanes QR-koodi kaudu pildimaterjalide ja videotena.

Tänavuste loovtööde teemavalik oli kirev. Näitusele kohale toodud töödest jäid silma näiteks kaks vaigutehnikas kohvilauda, lauatennise laud, kaunid maalid, koerakuut ning töömahukad heegeldatud ja kootud pleedid. Kooli õuealale rajati loovtööna õpperada, kus puud olid varustatud QR-koodidega. Sellega teemavalik veel ei piirdunud: korraldati ka talendi-show ja esineti seal, anti noorematele õpilastele kehalise kasvatuse tunde, koostati põhjalik reisiraamat, valmistati õppematerjal, loodi kaks videovormis tööd ja pandi kokku kirjalik uurimus.

8. klasside tööde kaitsmisel osalesid vaatlejana 7. klasside õpilased, kes said sealt enda tulevaseks loovtööks inspiratsiooni ja nägid, mida põnevat loovtöö protsess sisaldab.

Jalus