fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool, spordigümnaasium

Loovtööde konkursi tulemused on selgunud

30.03.2016

Emakeelepäevaks esitasid Audentese erakooli ja spordigümnaasiumi õpilased ligi poolsada loovtööd: nii jutte kui ka luuletusi. Eesti keele õpetajad hindasid esmajoones tööde isikupära, aga ka head sõnaseadmise oskust. Parimaid autasustati teatripäeval. Esitatud töid saab lugeda veebiraamatust.

1.–3. klasside esikoha sai 3.b klassi õpilane Karl Kingsepp raamatuga „Vapper Wolly”. Teise ja kolmanda koha pälvisid 1.b klassi õpilased Enrico Roasto luuletusega „Päike” ja Emma-Christina Norlan luuletusega „Kevad“. Ära märkimist väärisid mitmed 1.b klassi õpilaste tööd: Laara Niilikse kevade haikud, Kätriin Reinvaldi luuletus „Kevade ootus“ ja Mia Karen Põldre luuletus „Kevad“.

4.–6. klasside parim oli Anastacia Isabel Klimenko 5.a klassist luuletusega „Huvitav päev”. Teise koha sai Mia Rebo 4.b klassist looga „Joonlaud”. Kolmandat kohta jäid jagama 4.b klassi õpilane Marta Novikova looga „Lumekassi seiklused“ ja 5.b klassi õpilane Elisabeth Ots looga „Draakon katuselt”. Ära märgiti 4.a klassi õpilase Liis Ambose luuletus „Minu sünnipäev“.

7.–9. klasside arvestuses võitis 9.a klassi õpilane Melany Orle luuletusega „fake deep”, teiseks tuli tema klassiõde Janet Murumets looga „Pulmadeks saab terveks!”. Kolmandat kohta jäid jagama Anette Vilbas 8.b klassist looga „Märk unenäos“ ja Anett Pärismaa 9.c klassist, kes kirjutas haikud. Märkimist leidsid 9.c klassi õpilase Kaisa Siimann haikud, 7.a klassi õpilaste Eva Maria Aru luuletus „Tallinna ööd” ja Ella Miina Kogeri lugu „Mu süda nõuab“.

10.–12. klasside parim oli Ragnar Kalde 12.c klassist haikuga „Igatsus painab…”. Teise koha sai 11.c klassi õpilane Johannes Ek looga „Ja veri tardus südames” ja kolmanda koha tema klassivend Pärt Laas luuletusega „Lumi lõpetab oma teekonna…”.

Loen esitatud töid veebiraamatust

Jalus