fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Lõppenud periood pakkus suusalusti hoolimata heitlikust ilmast

06.03.2017

Hoolimata kesistest lumeoludest ja heitlikust ilmast, toimus jaanuaris ja veebruaris koolis suusaperiood. Kuigi vahel olid lumeolud olematud, said kõik klassid suusad jalga, kepid kätte ja sõidud tehtud.

Kehalise kasvatuse õpetajad Sirje Raud ja Andres Idla alustasid algkoolilaste suusasõitudega koolimaja läheduses, kuid õige pea liiguti Nõmme spordikeskuse ümbruse metsa, kus suusarada on pikem ning laskumisi ja tõuse rohkem. Kõik 1.–9. klassi õpilased käisid kehalise kasvatuse tundide raames Nõmme radadel oma suusaoskusi lihvimas.

Juba 14. aastat järjest võtsid 7.–9. klassi õpilased ette mäespordireisi Soome Himosele. Idee algataja on kehalise kasvatuse õpetaja Sirje Raud, kes koos kunstiõpetaja Tiia Pälloga seda vahvat reisi on korraldanud. Himosel saab sõita mäesuusa ja lumelauaga ning veeta koos sõpradega mõnusalt aega.

Suusaperioodile pani punkti 23. veebruaril toimunud suusapäev, kus 1.–9. klassi õpilased võtsid mõõtu Nõmme spordikeskuse radadel. Lõbusalt liueldes ning pärast kuuma teed juues ja saiakest süües saigi kolmas õppeperiood mõnusa lõpu.

Jalus