fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIGÜMNAASIUMI UUDISKIRI

Lõpukell toimus sel aastal teisiti

07.06.2021

18. mail korraldasid 11. klassi õpilased Anu ja Emili Liis oma uurimistöö raames abiturientidele tutipäeva ehk lõpukella. Lasteriietes abituriendid kogunesid õues, kus mängiti mitmesuguseid mänge. Esimeseks mänguks oli „Kes aias“, mida oskas igaüks kaasa laulda. Järgmisena toimusid klassidevahelised võistlused: pantomiim ja tantsulahing. Kumbki klass võitis ühe võistluse, seega jäi seis sõbralikult viiki.

Pärast õues toimunud tegevusi suundusid tutipäevalised aulasse, kus nad said näha kaht korraldajate loodud videot. Esimeses jagasid õpetajad ja treenerid meenutusi päevakangelaste gümnaasiumiaja seikadest. Video oli südamlik ning nii mõnigi abiturient vaatas seda heldimusega. Teises videos olid kokku pandud pildid ja videosalvestised vahvatest ekskursioonidest ning muudest tegemistest ja üritustest, mis lõpetajate gümnaasiumiaega olid mahtunud.

Peale selle olid ka erakooli 1. klassi õpilased lõpuklassidele oma tervitusvideo teinud. Ei puudunud ka direktori etteaste, mis sel aastal kanti samuti üle video teel.
Lõpetuseks jagasid korraldajad õpilastele värskeid marju ürituse sponsorilt No Bananaselt ning seejärel kõlaski vali lõpukella helin.

Jalus