fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakooli uudiskiri

Lotte aabitsa tegelased osalesid 1. klasside aabitsapidudel

19.02.2016

Kui sügisel värsked 1. klassi õpilased oma trükivärvi järgi lõhnava Lotte aabitsa avasid, oli uudishimu ja teadmisjanu suur. Koos 1.a klassi juhataja Kairi Antsoni ja 1.b klassi juhataja Tiina Rumiga õpiti selgeks algul trükitähed, siis kirjatähed, loeti, jutustati, kuulati ning vaadati. Kõik aabitsategelased said lastele tuttavaks ja lood kulusid pähe ka lastevanematel.

Aabitsa lõppemist tähistati aabitsapidudega. Mõlemad 1. klassid olid muusikaõpetaja Anu Oti naerusuise taktikepi all selgeks õppinud vahvad laulud, rütmisalmid, kehapillid ja plaatpillid, mida nad rõõmu ning lustiga peol aabitsatekstidega vaheldumisi esitasid ja mängisid.

Lapsed olid riietunud aabitsast tuttavateks tegelasteks. Kohal olid direktor Helmut, sajajalgne Salme, gorilla Gunnar, rebane Giovanni, varblane Vambola, reporter pääsuke, kass Bruno ja loomulikult koeratüdruk Lotte. Koos räägiti tähtedest – täis- ja kaashäälikutest – ning kuulati gorillade keelt. Oma uurimistööd tutvustasid vihmateadlane ja ilmauurija, sõna sai leiutaja ning lavale astusid ka mitmesuguste teiste ametite esindajad.

Publikuks olnud emad ja isad plaksutasid iga etteaste järel. Laste näod särasid ning laulud ja tekstid esitati kaasahaaravalt. Kumbki aabitsapidu lõppes suure magusa tordi söömisega.

Jalus