fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIGÜMNAASIUM

Maadlejad saavutasid kõrgeid kohti võistlustel

27.09.2022

Uus õppeaasta on alanud positiivsete nootidega maadlejate jaoks. 17. septembril toimusid Võrus olümpiavõitja Eduard Pütsepa mälestusvõistlused U-17 vanuseastmele. Meie õppursportlastest olid võistlustules 10.d klassi õpilane Renar Joonas, kes saavutas I koha kehakaalus -110 kg ja 9.c klassi õpilane Marcus-Evert Uhtjärv, kes saavutas II koha -80 kg (alagrupis võitis neli vastast, aga finaalis pidi tunnistama leeduka P. Spolianski nappi paremust).

24. septembril toimusid Pärnus L. Kreinini mälestusvõistlused, kus meie õppursportlased olid samuti edukad. U-17 vanuseastmes võitsid 10.d klassi õpilased Richard Pajuviidik I koha kehakaalus -51 kg ning Morgan Madiberg -80 kg III koha.

Täiskasvanute vanuseastmes võitis I koha 12.d klassi õpilane Gregor Andreas Amelkin kehakaalus -97 kg ning II koha 12.d klassi õpilane Kristo Merilain kehakaalus -72 kg.

Jalus