fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIGÜMNAASIUM

Maadlejad tõid võistlustelt medaleid

18.11.2022

5.–6.11 toimus Kalevi spordihallis 33. Kristjan Palusalu mälestusvõistlused. Täiskasvanute rahvusvahelisel turniiril õnnestus meie 12.d klassi õpilasel Robert Mhitarjanil koju viia pronksmedal. Lisaväärtust annab juurde 04.11 õhtul toimunud EST-LTU maavõistlustel võidupunkti toomine Eesti võistkonnale. Roberti ülekaalukas matšivõit oli väga oluline, kuna võistluse lõppedes oli matšivõite võrdselt 4:4 ja arvesse läksid matšipunktid, milles eestlased olid napilt paremad 18:17 (4 p tõi Robert).

12.11 toimus Šiauliais R. Bagdonase nimeline rahvusvaheline U20 maadlusvõistlus. Robert alistas kaks Leedu maadlejat ja Iisraeli esindaja ning kindlustas sellega turniirivõidu kehakaalus -77 kg. Roberti klassivend Kristo Merilain maadles samuti südikalt. Võitis Taani ja Leedu esindajat, kaotas napilt 5:5 seisult poolfinaali soomlasele ja pronksimatši 5:5 Iisraeli maadlejale, tasuks 5. koht kehakaalus -72 kg.
Meie 9.c klassi õppursportlane Max Hristjuk kehakaalus -72 kg ja 12.d klassis õppiv Gregor Andreas Amelkin kehakaalus -87 kg seekord matšivõitu ei teeninud.
Meie värske vilistlane Eerik Pank oli võidukas raskekaalus -130 kg.

11.–12.11 toimus Iisraelis rahvusvaheline noorteturniir Kreeka-Rooma maadluses. 10.d klassi õppursportlane Richard Pajuviidik saavutas kahe ülekaaluka punktivõiduga Iisraeli maadlejate üle kindla turniirivõidu kehakaalus -51 kg ning tema klassivend Renar Joonas seljatas Leedu ja Iisraeli maadleja ning kindlustas samuti turniirivõidu kehakaalus -110 kg.

Jalus