fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIGÜMNAASIUM

Maadlejate tublid tulemused meistrivõistlustelt

18.10.2021

16. oktoobril toimusid Orissaares Eesti meistrivõistlused maadluses, kadettide vanuseastmes. Kreeka-Rooma maadluses saavutasid meie õppursportlased kaks esikohta. Tšempioniteks tulid:
11.d klassi õpilane Gregor Andreas Amelkin (-92kg) ja 10.d klassi õpilane Kristjan Jaago (-65kg).

Mõlemad sportlased suutsid kadettide Eesti meistrivõistlustel näidata oma selle hooaja parimat maadlust. Gregor sai hakkama pingega, mida tekitas kodus oma pere ja sõprade ees võistlemine ning vähene võistluspraktika, mille tingis kevadel saadud õlatrauma.
Kristjanil õnnestus kaks head revanši saada. 02. oktoobril Eesti juunioride meistrivõistlustel kaotas ta Tartu noormehele poolfinaalis ja oma klubi noormehele pronksi kohtumise. Mõlemas matšis oli ta eduseisus, aga vastaste viimastel sekunditel sooritatud vasturünnakud tingisid kaotuse. Seekord seljatas ta Tartu maadleja poolfinaalis ja oma klubi noormehe finaalis, kus võit tuli ülekaaluka punktivõidu näol.

Selleks aastaks on Eesti meistrivõistlused läbi, spordigümnaasiumi noorsportlastel õnnestus koguda Kreeka-Rooma maadluses:

  • 28. augustil toimunud täiskasvanute meistrivõistlustelt ühe kuldmedali (Maarja Plaser 12.d), ühe hõbemedali (Robin Uspenski 12.d), ühe pronksmedali (Robert Mhitarjan 11.d).
  • 02. oktoobril toimunud juunioride meistrivõistlustelt kolm kuldmedalit (Kristo Merilain 11.d, Robin Uspenski ja Kevin Uspenski 12.d), ühe pronksmedali (Gregor Andreas Amelkin11.d).
  • 16. oktoobril kadettide meistrivõistlustelt kaks kuldmedalit (Kristjan Jaago 10.d, Gregor Andreas Amelkin 11.d). Kõrvalalal vabamaadluses saavutas Kristjan Jaago pronksmedalid nii juunioride kui ka kadettide vanuseastmes.

Vaatan võistlustulemusi

Maadlusgrupil algab uus ettevalmistus kevadisteks Eesti meistrivõistlusteks.

Jalus