fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIGÜMNAASIUM

Maadlejate tulemused Põhjamaade meistrivõistlustelt

17.05.2022

15. mail toimusid Tallinnas Põhjamaade meistrivõistlused maadluses. Seekord osalesid kõik kuus riiki ja tase oli tugev. Meie õppursportlastel läks U-20 vanuseastmes järgnevalt:

  • Kristjan Jaago (10.d klass) kahjuks võitu veel ei saanud, aga tal on veel kaks aastat võimalik selles vanuseastmes maadelda.
  • Robert Mhitarjan (11.d klass) saavutas võidu ja kaks kaotust, kokkuvõttes 5. koht kehakaalus -77kg.
  • Robin Uspenski (12.d klass) võitis käesoleva aasta U-20 Eesti meistrit kindlalt ja kaotas võitjale napilt 2:1 ning pronksmedali võitjale 1:1, kokkuvõttes 4. koht kehakaalus -87kg.
  • Eerik Pank (12.d klass) tuli Põhjamaade meistriks kehakaalus -130kg. Koduse konkurendi pani ta kiirelt õlgadele ja Läti maadleja, kellele ta oli kuu aega tagasi Tallinn Openil kaotanud, võitis 3:3.

Selle võistlusega kinnitas treenerite nõukogu juunis toimuva EM koondise ja sinna kuuluvad kolm spordigümnaasiumi õppursportlast:
Remo Ojaste -72kg
Robin Uspenski -87kg
Eerik Pank -130kg

Jalus