fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIGÜMNAASIUM

Maadlejate võidukas algus aastale

31.01.2022

Uus aasta on spordigümnaasiumi maadlejatele tulemuslikult alanud! 12.d klassi õpilane Kevin Uspenski võitis Soomes täiskasvanute rahvusvahelise UWW turniiri kehakaalus –97 kg.
Turniiri võitmiseks tuli alistada neli vastast. Esimeses matšis võitis Kevin 4:3 värsket Leedu täiskasvanute meistrit M. Nemseviciust, teises matšis Taani esinumbrit M. Baki 5:4, poolfinaalis soomlast A. Haanpääd 9:5. Finaalkohtumist ei toimunud, kuna alagrupis juba Kevinilt kaotuse saanud taanlane loobus kohtumisest.

Robin Uspenski tegi samuti südika turniiri. Esimene matš soome esinumbriga lõppes küll meie noormehe kaotusega seisult 3:3, napi kaotuse tingis oma hooletus rünnakul. Teine vastane oli Robinil taanlane T. Bisultanov (2021 juunioride EM kuld ja täiskasvanute MM 5. koht). Vastu tuli võtta kindel punktikaotus 0:10, ka selles matšis näitas Robin oma võitlejahinge, kuid vastase oskused ja kogemused olid sel korral paremad.

15. jaanuaril toimusid Kohtla-Järvel A. Talpase meistrivõistlused, kus meie kooli noormaadlejad saavutasid medalikohti.
Remo Ojaste –72 kg  II koht
Robert Mhitarjan –72 kg  III koht
Kristjan Jaago –67 kg  III koht

29. jaanuaril toimusid Türil Eesti täiskasvanute meistrivõistlused maadluses. Meie õppursportlased saavutasid südikate esinemistega medalikohti. Seekord oli võistlustules kolm õppursportlast.
Kevin Uspenski jõudis ülekaalukate punktivõitudega finaali, kus kahjuks tuli vastu võtta punktikaotus 1:4 Audentese vilistlaselt Richard Karelsonilt. Kevin saavutas seekord hõbemedali kehakaalus -97 kg.
Robin Uspenski teenis kahe võidu ja kahe kaotusega kehakaalus -87 kg pronksmedali. Robinit edestasid samuti meie kooli vilistlased Raido Liitmäe, kes tuli Eesti meistriks ja Andreas Välis, kes sai hõbedase autasu.
Robert Mhitarjan teenis kahe võidu ja kahe kaotusega pronksmedali kehakaalus -72 kg. Poolfinaalmatš meie vilistlase, hilisema Eesti meistri, Randel Uiboga oli kuni matši viimase minutini väga tasavägine, seejärel ründas Robert ebaõnnestunult ja sai seljakaotuse. Pronksikohtumises sooritas Robert kaks efektset heidet ja võitis matši.

NB! Kreeka-Rooma maadluses võitsid spordigümnaasiumi värskemad ja vanemad vilistlased kokku 8-st kehakaalust 7 kuldmedalit.
Peetud meistrivõistlused kinnitasid Audentese spordigümnaasiumi kandvat rolli Eesti täiskasvanute maadluskoondise kandidaatide ettevalmistamisel. Ühtlasi on see ka heaks signaaliks meie tänastele ja homsetele õppursportlastele

Loen täpsemaid tulemusi

12. veebruaril on planeeritud Eesti juunioride meistrivõistlused Haapsalus, kus loodetakse suurema võistkonnaga väljas olla.

Jalus