fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI

Magnus Kirt liitus Audentese spordiklubiga

22.10.2020

Meil on hea meel teatada, et möödunud aastal Eesti odaviskerekordi 90.61 meetri kaugusele nihutanud Magnus Kirt alustab uue hooaja ettevalmistust Audentese spordiklubi liikmena.

Siinsetele kergejõustikusõpradele pole ilmselt Kirt võõras, sest hallis on teda näha olnud varemgi. ,,Audentese spordikeskuses olen treeninud juba pikalt, kuid spordiklubiga liitumine võimaldab mulle veelgi paremaid tingimusi tipptasemel treenimiseks: saan aastaringselt oda visata, joosta, ujuda ja akrobaatikat teha, ” selgitas Magnus.

Doha maailmameistrivõistluste hõbedamehe sõnul on Audentese spordiklubi uuendustele avatud ning käib ajaga kaasas, et pakkuda tasemel tingimusi ka kodumaal. ,,Uueks hooajaks loodan siin teha väga hea ettevalmistuse ning soovin võistlusperioodil jälle konkurentsivõimeline olla,” rääkis Kirt oma hooaja eesmärkidest.

Lisaks Magnusele kuuluvad meie kergejõustikuosakonda ka Rio OM-i 4. koht Martin Kupper, Londoni MM-i 4. koht Janek Õiglane, Eesti rekordiomanikud Liina Laasma ja Karl Erik Nazarov ning paljud teised praegused Eesti tipud.

,,Magnuse liitumine Audentese spordiklubiga on meie jaoks väga suur rõõm. Ta on aastaid Audentese spordikeskuses treeninud ja spordiklubiga liitumine on tore jätk meie koostööle,” ütles Audentese spordiklubi juhataja Peeter Tishler, ,,soovime spordiklubina pakkuda parimaid treeningtingimusi nii lastele, noortele kui ka tipptasemel sportlastele nagu Magnus. Kindlasti innustab tema eeskuju noori usinamalt treenima ja lisab väärtust meie klubile,’’ lisas ta.

Jalus