fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Mälumängus „Hõbevillak“ panid ennast proovile 5. ja 6. klasside võistkonnad

15.12.2016

8. detsembril toimus kooli aulas mälumäng „Hõbevillak“, kus osalesid 5.-6. klasside õpilased.

Mängus võistles neli kolmeliikmelist võistkonda, kes pidid piiratud aja jooksul ekraanil esitatud küsimustele õigesti vastama. Küsimused olid jagatud erinevate teemade järgi voorudesse: 5. klasside õppeained, Eesti, jõulud, Audentes ja sport. Lisaks oli vaja ära arvata filmi pealkiri peale filmikatkendi vaatamist, tunda ära tagurpidi kõlanud laul ning vastata peale reklaamide vaatamist tähelepanuküsimustele.

Küsimuste koostamiseks välja kuulutatud konkursist võttis osa 15 õpilast. Kõige huvitavamate küsimuste autorid olid Sten-Egert Märtson ja Ron Gristšenko 6.b klassist ning Mariett Ehrenverth ja Ella Miina Koger 8.a klassist. Kõikidele konkursile laekunud küsimustest tehtud valikule tuligi meeskondadel vastata.

Mälumängu jaoks vajaliku süsteemi oli koostanud Austraaliast pärit Andrew Macks omal initsiatiivil, kes ise kirjeldab oma loodut järgnevalt: „Hõbevillak on inspireeritud televiktoriinidest ja annab noortele võimaluse kogeda, mis tunne on osaleda päris telemängus“. Andrew, kes mängus helipuldi taga ametis oli, on Eestis elanud kümmekond aastat, tegeledes erinevate IT projektidega ning mäng „Hõbevillak“ on tema hobi.

Aulasse kogunenud publik sai kaasa elada oma klassikaaslastele ja mängujuht Maris Õispuu pidi mitmelgi korral publikut vaikima sundima, sest õiged vastused lipsasid vaatajatel tahtmatult üle huulte.

Võitjatiimi, kelle lõplik punktisumma oli 138 punkti, kuulusid 6.b klassi poisid Kaur Jakob Kasela, Ron Grištšenko ja Markus Kristofer Sinivee. Järgnesid 5.b võistkond koosseisus Divia Thakur, Kimmie Laasner ja Gregor Vigla; 6.a klassi kolmik Sabine Liisa Pärn, Danero Säde ja Thomas Saarniit ning 5.a klassi meeskond koosseisus Liis Ambos, Saskia Sikk ja Kenneth Ruut. Auhindadeks olid kooli maiustused.

Noored, kes kohale tulid, jäid üritusega väga rahule ning ootavad peagi juba uut mälumängu.

Jalus