fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIGÜMNAASIUM

Mari Linnus võitis Greete Poderati nimelise stipendiumi

29.05.2020

Meie Otepää üksuses õppiv ratta- ja suusaorienteeruja Mari Linnus pälvis noorsportlase stipendiumi, mida SA Southwestern Advantage hakkab Greete Poderati mälestuseks välja andma igal aastal.

Tänavusele stipendiumile kandideeris 27 ambitsioonikat noorsportlast, kes kõik pidid saatma motivatsioonikirja, treeneri soovituskirja, kooli hinnetelehe ning sportlike saavutuste ja spordilaagrite loetelu.

Greete Poderati nimelise iga-aastase stipendiumiga toetab SA Southwestern Advantage karjäärivõimalusi tippspordis ja ühtlasi kasvatab noorte sportlaste rahalist teadlikkust: lisaks 1000-eurosele toetusele saab stipendiaat kasutada investor Jaak Roosaare mentorlust.
Mari kavatseb toetusraha kasutada uue maastikuratta ostmiseks, mis on tema kasvule sobilik, kergem ja millel on loomulikult ka väga head amordid. Kindlasti on uus ratas mägisel maastikul toimuvatel võistlustel paremini juhitav ja hõlbustab oluliselt ka kaardilugemist.

Jalus