fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

AUDENTES 25

Marita Klaasen: „Audentesest on saanud meie pere liige“

24.01.2020

Tegime Audentesega tutvust juba enne laste sündi, kuna abikaasa igatalvised jooksutreeningud toimusid sealses kergejõustikuhallis. Koolikauge inimene seostab praegugi Audentesega ilmselt just sporti.

Haridusasutusena jõudis Audentes meie teadvusesse alles siis, kui hakkasime esiklapsele eelkooli otsima. Kuulsime peretuttavatelt, kui suurepärased kogemused on nad saanud lastekoolis õpetaja Eliis Väljaääre rühmast. Ka meie laps asus kaheks aastaks lastekooli õppima. Nii toimus meie esmatutvus Audentese koolipoolega. Ja kuigi kõik nähtu ja kogetu meile väga meeldis, ei mõelnud me veel sellele, et laps võiks õppeteed Audenteses jätkata.

Paljulapselisele perele on tasuline algharidus kooli valimisel kindlasti oluline mõttekoht. Kuna aga soovisime vältida suurearvulisi klasse, ootasime personaalsemat lähenemist ja meile ei olnud meeltmööda klassikaline riiklik õppemetoodika, hakkasime tõsisemalt mõtlema Audenteses jätkamise peale. Olles veendunud erakooli suurepärases õppekvaliteedis ning arvestades, et meie laps on elav ja liikumishuviline, leidsime lõpuks, et Audentes on talle just õige kool.

Praegu oleme oma otsusega väga rahul ja Audentesest on saanud meie pere liige. Mia Marii on rõõmus esimese klassi õpilane, Nora Liisa käib kolmandat aastat lastekoolis ja Marten on teinud tutvust beebikooliga. Mina olen aktiivne spordiklubi liige ja abikaasa lihvib talviti endiselt ringe kergejõustikuhallis. Vaid koer on veel kodus kurb, aga ehk õnnestub tal mõnel lemmikloomapäeval ka koon ukse vahele lükata.

Jalus