fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI

Martin Kutmani mälestusvõistlustelt Eesti rekord ja hunnik medaleid

07.02.2019

Tartus toimus legendaarse kergejõustikutreeneri Martin Kutmani auks peetud mälestusvõistlus ning rambivalguses oli eelkõige Liisa-Maria Lusti kes püstitas uue U16 vanuseklassi Eesti rekordi. 

Lusti püstitas uue tippmargi kaugushüppes viies U16 vanuseklassi Eesti rekordi täpselt kuue meetri peale. Ühtlasi sai temast Eesti läbiaegade kõige noorem (14 aastat 5 kuud ja 14 päeva) tüdruk kes alistanud kuue meetri joone. Uue rekordiga pälvis Lusti U16 vanuseklassi alavõidu, kaksikvõidu kindlustas Audentesele Mariell Mägi (5.22).

Vinge lahingu pidas Lusti maha 60 meetri jooksus klubikaaslase Anna Maria Millendiga. Esimesena ületas U16 vanuseklassi finaali finišijoone Millend ajaga 7,77 ning Lusti järgnes talle tulemusega 7,81. Meestest pälvis 60 meetri sprindis pronksmedali Ken-Mark Minkovski ajaga 6,91.

Kahel korral tõusis poodiumile Mirelle Nataly Klais kes jäi võitmatuks kaugushüppes tulemusega 5.02 ning pälvis hõbeda 60 meetri sprindis ajaga 8,58. Audentese Spordiklubi sportlastest tõusis poodiumile veel Merilyn Uudmäe kes naiste kaugushüppes näitas kolmandat tulemust 5.92.

Jalus