fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

erakooli uudiskiri

Märtsi ja aprilli sündmused

23.02.2018

Pärast kosutavat vaheaega on erakooli õpilastel võimalik osaleda mitmel põneval üritusel.

Märts

  • Emakeelepäeval, 14. märtsil kohtuvad 1.–4. klassi õpilased koolis ajakirjaniku ja tõlkija Ilona Martsoniga, kes on ajakirja Täheke peatoimetaja. 5.–9. klassi õpilastele tuleb külla tõlkija ja kirjanik Indrek Koff.
  • 19. märtsil toimub järjekordne kevadlaat. Üritus algab kell 11.30 väikese koolimaja klassides. Seekord on müüjateks 1. ja 3. klassi õpilased, kes pakuvad omavalmistatud küpsetisi ning meisterdisi. Tänavuse kevadlaada tulu kasutame koolikeskkonna parendamiseks.

Aprill

  • 3. aprillil on teemapäev „Mente et manu ehk Mõistuse ja käega“. Kavas on koolis ja väljaspool kooli toimuvad tegevused, milleks saab kasutada nii mõistust kui ka käsi.
  • 5. aprillil toimub esimest korda algkooli teadmiste- ja nuputamispäev. See päev on täis mänge, ülesandeid ja võistlusi, kus on vaja olla nupukas ning kasutada loogikat.
  • 16.–20. aprillini kestval perenädalal on vanematel võimalus anda koolitunde, kutsuda õpilasi oma töökohaga tutvuma ja rääkida tundides oma elukutsest või hobist.

Kõik ettevõtmised on koondatud ka kooli kodulehel asuvasse sündmuste kalendrisse.

Jalus