fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

erakooli uudiskiri

Märtsi ja aprilli sündmused

22.02.2017

Pärast kosutavat vaheaega on erakooli õpilastel võimalik osaleda mitmel põneval üritusel.

Märts

Keeltenädalat tähistame koolis 13.–17. märtsini.

13. märtsil korraldab IB üksus kultuuride päeva, kus tutvustatakse rahvusi ja riike, kelle esindajad IB üksuses õpivad. Oma maad ja rahvust esitlevad ettekannete, muusika, tantsu, fotode ning keele kaudu IB õpilased, kes on pärit järgmistest paikadest: Eesti, Ukraina, Mehhiko, Colombia, India, Vietnam, Slovakkia, Hispaania, Armeenia, Leedu, Valgevene, Venemaa, USA, Kanada, Belgia ja Holland.

Emakeelepäeval, 14. märtsil tuleb 1.–4. klassi õpilastele külla kirjanik Heli Illipe-Sootak. Heli on meie spordigümnaasiumi bioloogiaõpetaja ja ta kirjutab ka lastele raamatuid. Sügisel ilmus tema debüütluulekogu „Kiisu aias lehti riisus“. Tema avaldatud seitsmest lasteraamatust on eriti põnevad „Kuraditosin kratijuttu“ (2005), „Pörkölt“ (2012) ja „Väike jope“ (2013).

5.–9. klassi õpilastele tuleb tundesõnade teemal rääkima Eesti Keele Instituudi vanemteadur Ene Vainik. Tema sulest on ilmunud eesti keele tundesõnade raamat „Eesti tunded: sõnaportreed“ (2016). Autor juhib tähelepanu sellele, kui igavalt me oskame end väljendada ja kui palju sõnu tegelikult olemas on.

15. märtsil on teemapäev Mente et manu ehk Mõistuse ja käega“. Kavas on koolis ja väljaspool kooli toimuvad tegevused, milleks saab kasutada nii mõistust kui ka käsi.

17. märtsil on inglise keele päev. 1.–8. klass osalevad hääldamisvõistlusel „Spelling Bee“.

Aprill
13. aprillil, enne lihavõttepühi, toimub heategevuslik kevadlaat. Üritus algab kell 11.30 väikese koolimaja klassides. Seekord on müüjateks 1. ja 3. klassi õpilased, kes pakuvad kevadlaadal ülestõusmispühadele omast kaupa: värvitud mune, urbades pajuoksi, tärganud murumütsikesi ning kevadpühade kaarte ja meisterdisi. Kevadlaada tuluga toetame Tallinna loomaaias elava rookassi Kusti aastase sööda varumist.

17.–21. aprillini kestval perenädalal on vanematel võimalus anda koolitunde, kutsuda õpilasi oma töökohaga tutvuma ja rääkida tundides oma elukutsest või hobist.

Kõik ettevõtmised on mugavalt koondatud ka kodulehel asuvasse sündmuste kalendrisse.

Jalus