fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOLI UUDISKIRI

Märtsis ja aprillis on õpilastel võimalik osaleda mitmel põneval üritusel

11.03.2019

Märts

  • 13. märtsil toimub kooli aulas 8. klassi õpilaste loovtöö raames korraldatav moe-show, kus osalevad 6.–9. klassi õpilased enda loodud kollektsioonidega.
  • Emakeelepäeval, 14. märtsil, tuleb 1.–6. klassi õpilastele külla kirjanik Jaanus Vaiksoo. 7.–9. klassi õpilased saavad osa etendusest „Stiiliharjutused“, mis asetab kirjanikud keset teatrit ja näitlejad keset kirjandust. Lavale astuvad Eva Koldits, Toomas Täht, Jan Kaus ja Indrek Koff.
  • 25. märtsil toimub järjekordne kevadlaat. Üritus algab kell 11.30 väikese koolimaja klassides. Seekord on müüjateks 1. ja 3. klassi õpilased, kes pakuvad omavalmistatud küpsetisi ning meisterdisi. Kevadlaada tulu läheb ka sel korral koolikeskkonna parendamiseks.
  • 26. märtsil toimub 5.–9. klassile teemapäev Mente et manu ehk Mõistuse ja käega“. Kavas on koolis ja väljaspool kooli toimuvad tegevused, milleks saab kasutada nii mõistust kui ka käsi.

Aprill

  • 11. aprillil toimub järjekordne algkooli teadmiste- ja nuputamispäev. See päev on täis mänge, ülesandeid ja võistlusi, kus on vaja olla nupukas ning kasutada loogikat.
  • 29. aprillist 3. maini kestval perenädalal on vanematel võimalus anda koolitunde, kutsuda õpilasi oma töökohaga tutvuma ja rääkida tundides oma elukutsest või hobist.

Kõik ettevõtmised on mugavalt koondatud ka kodulehel asuvasse sündmuste kalendrisse.

Jalus