fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOLI UUDISKIRI

Matkasarja avaüritus tõi kohale 134 liikumisharrastajat ja 5 koera

18.10.2019

Erakooli tervisenõukogu on käivitanud Audentese juubeliaasta puhul matkasarja „Audentes 25“, mille raames saavad huvilised õppeaasta jooksul osaleda viiel 5 kilomeetri pikkusel matkal, kõndides kooli sünnipäevaks kokku 25 kilomeetrit.

25. septembril toimunud avamatkal tutvuti koolile lähima terviserajaga. Retke Järve metsa juhtis tervisenõukogu koordinaator Krista Kinkar. Esimesel ühismatkal osales 134 inimest, kelle hulgas olid õpilased, nende pered, õpetajad, teised koolitöötajad ja kooli sõbrad. Lõbu pakkusid ka 5 eeskujulikku koera, kes matka vapralt vastu pidasid.

Kuigi lapsed käivad Tondi tänaval koolis, ei olnud paljud lapsevanemad ja teised matkalised üsna kooli lähedal asuvasse Järve metsa üldse sattunud. Nüüd avanes selleks hea võimalus.

Kella 17-ks koguneti väikese koolimaja juurde ning kõik kohale tulnud inimesed olid täis entusiasmi kiire tempoga kõndima hakkama. Kui avasõnad olid öeldud ning auto- ja raudtee ületamise ohutusreeglid üle korratud, siis võis matk alata.

Nii palju rõõmsaid nägusid ja jooksusammul liikuvaid lapsi polnud matkajuht enne näinud. Teekonna pikkus oli kõigile jõukohane ning enne matka lõppu toimus piknik, kus osalejad said keha kinnitada ja veidi mõtteid vahetada. Tagasi kooli jõudes ei tahtnud matkalised ära minna, vaid uurisid juba järgmise matka kohta.

Järgmine matk toimub juba 25. novembril.

Loen matkasarja kohta lähemalt

Jalus