fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Matkasarja II matk viis huvilised Sütiste metsa

05.12.2019

Esmaspäeval, 25. novembri õhtul kogunes üle sajaliikmeline grupp matkajaid väikese koolimaja ette, et võtta üheskoos ette Audentese 25. sünnipäevale pühendatud matkasarja II matk Sütiste metsa ja tagasi. Kohale oli tulnud palju õpetajaid ja õpilasi koos peredega ning mitmed neist ka koertega. Vaatamata miinuskraadidele olid kõik ilmale vastavalt riietunud, kandsid helkureid ning mitmed matkajad olid end varustanud ka taskulampidega. Kell 17 alustati matka, mille marsruut kulges mööda Tondi tänavat Rahumäe teele. Teel mööduti kaitseväe hoonetest ning Politsei Põhja prefektuuri majast. Enne Rahumäe kalmistule jõudmist keerati paremale pimedasse metsa. Metsas jõuti grillimisplatsile, kus tehti ka 20-minutiline paus. Matkajuht ja kehalise kasvatuse õpetaja Mikk Toomel süütas tuleasemel väikese lõkke ning matkalised said juua, süüa ja omavahel suhelda.

Kella 18 paiku hakati taas kooli poole tagasi liikuma, kuid selleks valiti juba pisut seikluslikum rada. Matkaseltskond liikus Sütsite metsa treppidest üles, üle lagendiku ning seejärel keerati järsust nõlvast alla. Metsast väljudes viis tee edasi mööda Retke teed, kuni ületati A. H. Tammsaare tee ning jõuti Nõmme teele, kust peagi paistiski Audentes. Matk möödus rahulikus ja rõõmsas meeleolus ning kõik tundsid liikumisest rõõmu. Järgmine matk toimub juba laupäeval, 25. jaanuaril kell 12. Rohkem infot ja registreerimine SIIT.

Jalus