fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

AUDENTES 25

Matkasarja neljas matk toimus iseseisvalt

03.04.2020

Audentese juubeliaastale pühendatud matkasari loodi tervisenõukogu algatusel, et koolipere saaks üheskoos matkata 25 km viiel matkal. Seoses eriolukorraga riigis ei õnnestunud meil neljandat matka 25. märtsil ühiselt läbi viia, kuid sellegipoolest tegime üleskutse kõigile minna matkama ja liikuda looduses koos oma peredega. Saime mitmeid kirju ja vahvaid pilte meie õpilastelt, lastevanematelt ning õpetajatelt, kes andsid oma iseseisvatest matkadest meile teada.

Sel korral said kõik oma matka trajektoori ise valida ning oli ka palju neid, kes 5 km asemel veelgi rohkem looduses liikusid. Matkalised kõndisid sel korral nii õhtustel linnatänavatel, tühjas vanalinnas, Lahemaa rahvuspargis, Harku metsas, Nõmmel, Käsmus, Pakri poolsaarel, Suurupis, Soomaa rahvuspargis, Tänavjärve ümbruses, Saunja lahe ümbruses, Rummu karjääris, Paukjärve ja Valgehobusemäe matkaradadel.

On rõõm näha, et ühise matka ära jäämine ei heidutanud meie ühtse koolipere liikmeid. Olgem edaspidigi aktiivsed ja hoidkem tervist!

Jalus