fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI

Meeldetuletus jõusaali külalistele

31.01.2023

Selleks et kõigil oleks jõusaalis mugav treenida ja toimetada, palume iga kliendi panust. Seepärast loe enne klubisse tulekut meie kodukord kindlasti läbi.

Ühtlasi leiad ka siit kirjast mõne olulise meeldetuletuse.

Riietus ja jalanõud

Üleriiete, välisjalatsite ja spordikotiga on treeningusaali sisenemine keelatud.

Jõusaalis treenides kanna puhtaid spordiriideid ja mittemääriva tallaga treeningujalatseid. Sokkis võid sooritada ainult harjutusseeriaid ja venitusi.

Hügieen, seadmete korrashoid ja treenimine

Palume suhtuda klubi ja teiste treenijate varasse heaperemehelikult, hoida puhtust ning käituda heade tavade kohaselt.

Jõuseadmeid (näiteks plokkmasinal seljatõmbed ülevalt ja eest, kangiga jõutõmbed jms) kasutades arvesta enda jõuvarudega: raske treeninguvahend ei tohi harjutuse keskel või lõpus täie jõuga alla kukkuda.

Spordiklubis treenides

  • kasuta võimaluse korral treeningurätikut;
  • puhasta treeninguvahendid, mida kasutad, enne ja pärast treeningut ruumis oleva puhastusvahendi ning paberiga;
  • aseta treeninguvahendid oma kohale tagasi.

Jõusaali ei tohi kaasa võtta toitu (sh närimiskumm), gaseeritud või kleepuvaid jooke, klaastaarat ega teisi kergesti purunevaid ja vigastusohtlikke esemeid.

Lapsed ja noored

Selleks et tagada ohutus, ei ole lubatud jõusaali kaasa võtta alla 12-aastast last. Klubis võib iseseisvalt treenida isik, kes on vähemalt 14-aastane.

Klubisse treenima tulles saad jätta 1,5–6-aastased lapsed mängutuppa hoidja hoolde. Lapse, kes on siin märgitust noorem, võtame vastu mängutoa hoidjaga kokkuleppel.

Lisainfo

Küsimuste korral võta meiega ühendust klubi telefonil 699 6580 või e-posti aadressil [email protected].

Jalus