fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI

Meeldetuletus rühmatreeningute külalistele

01.02.2023

Selleks et kõigil oleks rühmatreeningul mugav osaleda, palume iga kliendi panust. Seepärast loe enne klubisse tulekut meie kodukord kindlasti läbi. Ühtlasi leiad ka siit kirjast mõne olulise meeldetuletuse.

Riietus ja jalanõud

Üleriiete, välisjalatsite ja spordikotiga on treeningusaali sisenemine keelatud. Rühmatreeningu saalis kanna puhtaid spordiriideid ja mittemääriva tallaga treeningujalatseid.

Koha broneerimine ja treeningupilet

Rühmatreeningul osalemiseks

  • broneeri koht tunniplaani kaudu;
  • võta hiljemalt viis minutit enne trenni algust broneeringut kinnitav treeningupilet, mille saad spordiklubi infokioskist või administraatorilt, ning
  • anna see pilet tunni alguses treenerile.

Broneeringu tühistamine

Juhul kui Sul ei ole võimalik broneeritud treeningust osa võtta, siis tühista broneering vähemalt üks tund enne treeningu algust klubi veebilehel, infokioskis või vastuvõtuletis.

Broneeringu, mille kinnituseks ei ole treeningupiletit võetud, tühistab süsteem viis minutit enne treeningu algust automaatselt. Hilineja saab osaleda vaid vaba koha olemasolu korral ja klubi ei pea hilinejat treeningule lubama.

Kui oled jätnud kahe nädala jooksul kolmel korral broneeritud rühmatreeningule tulemata, siis kaotad kaheks nädalaks broneerimisõiguse.

Hügieen ja treeninguvahendite korrashoid

Spordiklubis treenides

  • kasuta võimaluse korral treeningurätikut;
  • puhasta treeninguvahendid, mida kasutad, enne ja pärast treeningut ruumis oleva puhastusvahendi ning paberiga;
  • aseta treeninguvahendid oma kohale tagasi.

Lisainfo

Küsimuste korral võta meiega ühendust klubi telefonil 699 6580 või e-posti aadressil [email protected].

Jalus