fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI

Meeldetuletus ujula külastajale

16.01.2023

Selleks et kõigil oleks ujulas mugav treenida ja toimetada, palume iga kliendi panust. Seepärast loe enne klubisse tulekut meie kodukord kindlasti läbi.

Ühtlasi toome välja mõne olulise meeldetuletuse.

Hügieen

Basseinivee puhtust mõjutab ujula kasutajate hügieen, mistõttu

  • on pesemine enne ujuma minekut, sh pärast sauna kasutamist, kohustuslik (soovitatav on ennast pesta ka pärast ujumist);
  • tuleb basseinis kanda puhtaid ujumisriideid ning
  • katta pikad juuksed ujumismütsiga või siduda üles kinni.

Radade jaotus

Suures basseinis on vähemalt üks rada alati avatud just ujulapaketi klientidele. Vastav rada on basseini servas märgistatud ja sellel rajal ei ole lubatud korraldada juhendajaga treeninguid.

Radade hõivatust saad vaadata ujula tunniplaanist. Selleks et näha ühe nädalapäeva vaadet (mitte nädalavaadet), vajuta tunniplaanis konkreetsele päevale.

Lisainfo

Küsimuste korral võta meiega ühendust klubi telefonil 699 6580 või e-posti aadressil [email protected].

Esmaspäevast reedeni kell 13–20 on ujulas ka instruktor, kelle poole võid alati oma murede ja tähelepanekutega pöörduda.

Jalus