fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Meeleolukas võimlemispäev alustas kooliveerandit

11.01.2018

Kolmapäeval, 10. jaanuaril, toimus erakooli traditsiooniline võimlemispäev. Sellel päeval näitasid 1.–9. klasside õpilased ette kehalise kasvatuse tundides võimlemisveerandi jooksul õpitud kavasid. Nooremad klassid said näidata ka tantsukavasid, mida nad olid tantsutundides õppinud. Üritust korraldasid ja õpetasid kavad selgeks kehalise kasvatuse õpetajad Sirje Raud, Sigrid Sempelson ja Martin Nelis. Algklassidele õpetas tantsud selgeks Liis Pokinen.

Võimlemispäeva alustasid spordigümnaasiumi maadluspoisid, kes treeneri Ivar Kotkase juhendamisel näitasid erinevaid maadlusvõtteid ning trikke, mis õpilastes vaimustust tekitasid ja millele vilkalt kaasa elati. Seejärel oli aeg õpilastel esitada oma võimlemiskavasid, mida nad olid ette valmistanud juba mitmeid nädalaid. Kõik kavad olid kaasahaaravad ning lõbusad. Vahvate liikumisharjutuste eest kandsid hoolt algklasside õpetajad, kelle ülesandeks oli võimlemiskavade vahepealsed pausid sisukalt täita. Võimlemispeo lõpetas algklasside ühistants, mida juhendas uus tantsuõpetaja Valeria Januškevitš, mis pani ka põhikooli õpilased kaasa tantsima.

Jalus