fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIGÜMNAASIUM

Meie 11.d klassi õppursportlane Eneli Jefimova on juunioride maailmameister (täiendatud)

08.09.2023

9. septembrini Iisraelis Netanyas toimunud maailmameistrivõistlustel võitis 50 meetri rinnuliujumises kuldmedali meie kooli õppursportlane Eneli Jefimova. Tema saavutus oli erakordne, sest tähistas esimest kuldmedalit juunioride maailmameistrivõistlustelt Eesti ujumise ajaloos. 16-aastane Eneli läbis distantsi ajaga 30,42 sekundit. Teisedki noored ujujad tegid suurepärast tööd. Uusmeremaalane Monique Wieruszowski finišeeris ajaga 30,68 sekundit ning ameeriklanna Enge Piper lõpetas võistluse ajaga 30,74 sekundit.

Järgmisel päeval saavutas Eneli 100 meetri rinnuliujumises aga teise kohta. Ta läbis distantsi ajaga 1.06,84 ning kaotas kanadalannale Alexandra Lepage’ile 26 sajandikku. Kolmandale kohale jäi hispaanlanna Jimena Ruiz (+0,67). Poolfinaalis püstitas Jefimova aga ajaga 1.06,23 juunioride maailmameistrivõistluste rekordi.

Viimasel võistluspäeval teenis Eneli juunioride maailmameistrivõistlustelt kolmanda medali 200 meetri rinnuliujumises. Tema aeg oli 2.26,29, mis oli vaid 0,15 sekundit kehvem kui tema enda Eesti rekord.

Vaatan võistluse tulemusi 

Eneli Jefimova tulemused juunioride maailmameistrivõistlustelt on inspireerivad saavutused kõigile noortele Eesti ujumissportlastele ja tõestus sellest, et unistuste poole liikumine, sihikindlus ja pühendumus võivad viia suurte saavutusteni. Oleme kindlad, et näeme veel palju suurepäraseid hetki Eesti ujumismaailmas ja Eneli Jefimova eeskuju innustab tulevasi põlvkondi ujumisele pühenduma ning unistama suurelt.

Palju õnne!

 

Jalus