fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Meie 4. klasside võistkonnad olid kirjandusmängul edukad

11.04.2023

01. aprillil toimus Eesti Lastekirjanduse Keskuses üleriigiline kirjandusmäng, millel osalesid 3.–4. klasside kolmeliikmelised võistkonnad. Kirjandusmäng on õpilastele suunatud mälumäng, mille eesmärgiks on noortes lugemishuvi tekitamine ning selle süvendamine. Osalejad loevad mänguks valmistudes viimaste aastate jooksul ilmunud teoseid, mille on välja valinud lastekirjanduse eksperdid. Eesti Lastekirjanduse Keskus korraldab kirjandusmängu koostöös maakondade keskraamatukogude, Tallinna Keskraamatukogu ja Tartu Linnaraamatukogu laste osakondadega. Finaalis osales 16 võistkonda pea igast maakonnast, Tallinnast ja Tartust.

Eelnevalt toimusid maakondades kirjandusmängu eelvoorud. Lugemishuvilised lapsed lugesid läbi 10 raamatut ja valmistusid koos juhendajatega hoolega viktoriiniks. 23. märtsil toimus Tallinna Keskraamatukogus Tallinna koolide eelvoor, kust võttis osa 31 võistkonda.

Meie kooli esindasid kaks võistkonda. Meri (4.b), Magnar (4.a) ja Georg (4.b) pälvisid tubli 7. koha. 1. koha sai Tallinna koolidest võistkond, kuhu kuulusid Siim Oliver (4.c), Fred (4.a) ja Märt (4.c). Nad esindasid Tallinna linna üle-eestilisel kirjandusmängu finaalis edukalt. Meie kooli lugemishuvilised lapsed saavutasid finaalis II koha.

Võidukat meeskonda juhendasid õpetajad Lea Heier ja Kairi Antson.
Palju õnne!

Jalus