fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Meie eksperdid osalesid rahvusvahelisel spordikonverentsil

28.09.2022

8.–10. september toimus Tartus rahvusvaheline sporditeaduste konverents Science, Sports and Medicine XI, kus räägiti nii spordimeditsiinist, -toitumisest ja -psühholoogiast kui ka füsioloogiast ja -teraapiast.

Üritusel mõtteid vahetanud ekspertide seas olid ka

  • Marko Albert, kes tegeleb spordigümnaasiumi triatloni õppursportlastega ja teeb aktiivselt koostööd Tartu Ülikooli teadlastega ja
  • Kristel Kiens, kes on spordigümnaasiumi vaimsete oskuste treener ja spordipsühholoogia konsultant.

Marko jagas kogemusi ja rääkis koostööst Tartu Ülikooli teadlastega. Meie noored triatleedid on olnud juba viis aastat seotud Jarek Mäestuga, kes on Tartu Ülikooli liikumise ja spordibioloogia professor. Koostöövormiks on triatleetide töövõime testimine laboratooriumis, et saada aru, kas treeningtöö on olnud tulemuslik. Tulemuste tõlgendamine ning nende reaalsesse praktikasse viimine on aidanud kaasa noorte arengule ja olnud heaks tagasisideks treenerile.

Kristel keskendus enda esitluses tippvõistlusteks valmistumisele. Ta jagas praktilisi teadmisi teadusest, tõi näited oma kogemustest ja kirjeldas sportlase, treenerite toetustiimi ja keskkonna lähenemise olulisust ning spordipsühholoogia vajadust erinevatel tasanditel ettevalmistuse toetamisel.

Sellised võimalused aitavad meie ekspertidel laiendada enda teadmisi ja koostöö võrgustikku ning panustada Eesti sporditeaduste arengusse.

Vaatan lähemalt

Jalus