fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Meie kooli tiim võitis vene keele veebiviktoriini

11.01.2023

Enne koolivaheaega võtsid meie õpilased osa võistkondlikust veebiviktoriinist „Põnev vene keel“ ja saavutasid seal I koha. Meie kooli võistkonda kuulusid 8.a klassist Hugo ja Daniel-Thor, 7.a klassi õpilane Elisabeth ning 8.b klassi õpilane Gregor.

Peale Audentese erakooli võtsid viktoriinist osa Saku gümnaasium, Püünsi kool, Laagri kool, Laulasmaa kool, Erakool Gaia, Loksa gümnaasium, Viimsi kool, Peetri lasteaed-põhikool, Püha Miikaeli kool, Kallavere keskkool, Tabasalu kool. Kokku oli 13 võistkonda.

Kahe tunni jooksul täitsid õpilased meelelahutuslikke ülesandeid, mis hõlmasid järgmisi teemasid (riikliku õppeprogrammi järgi):

  • mina ja mu perekond, sünnipäev, pühad ja traditsioonid;
  • päevarežiim;
  • minu kool, tunniplaan;
  • kalender, aastaaeg, kuud, nädalapäevad;
  • maailm ja ilm;
  • vaba aeg, tegevused.

Osalejad pidid venekeelset teksti sisestama, piltide kohta küsima ja vastama, teksti kuulama ja selle järgi õige pildi valima. Oli ka ülesandeid, mis panid vene keele oskuse kõrval proovile silmaringi ja matemaatika teadmised. Oli ka Kahooti mäng ja põgenemiste tuba. Samuti oli vaja ühe minuti jooksul oma võistkonna lühitutvustus teha.

Viktoriin tekitas õpilastes hea tuju ning võimaldas vene keele oskust võrrelda ja omavahel uues formaadis suhelda. Oli hea võimalus tuttavaks saada, rääkida ja isegi laulda veebis. Kõik osalejad said diplomi ja maiustusi ning õpetajad Jelena Panfilova ja Olga Tenno tänukirja.

 

Jalus