fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIGÜMNAASIUM

Meie maadlejad tulid U-17 meistrivõistlustel poodiumile

20.04.2023

15. aprillil toimusid Sõle Spordikeskuses Eesti U-17 vanuseastme meistrivõistlused maadluses. Meie õppursportlastest oli võistlustules neli maadlejat.

Renar Joonas (10.d) I koht –110 kg vabamaadluses ja Kreeka-Rooma maadluses. Renar võitis mõlemad finaalid kindlalt, vabamaadluses seljatas finaalis klubikaaslase J. Borgmanni ajaga 1.56 s ja Kreeka-Rooma maadluses tuli ülekaalukas punktivõit 8:0 Haapsalu maadleja I. Soboli üle ajaga 1.27 s.

Richard Pajuviidik (10.d) I koht –55 kg Kreeka-Rooma maadluses. Richard jõudis kahe kindla punktivõiduga finaali, kus vastaseks tuttav Abergi maadlusklubi esindaja A. E Reinio, kes asus esimesel perioodil kohtumist juhtima 3:0. Richard näitas aktiivset maadlust ja õnnestunud võttega suutis parteris seisu viigistada, lisaks teenis ta lisapunkti vastase matilt välja astumise eest ning kokkuvõtteks 4:3 võit.

Marcus-Evert Uhtjärv (9.c) I koht –80 kg Kreeka-Rooma maadluses. Marcus jõudis finaali kahe ülekaaluka punktivõiduga. Finaalkohtumine kujunes väga tasavägiseks, kummalgi maadlejal ei õnnestunud vastasele võtteid sooritada, Marcus teenis matši jooksul kaks aktiivsuspunkti ja 2:0 see kohtumine U. Eskeli vastu võidukalt lõppes.

Nikita Mežov (10.d) III koht –80 kg Kreeka-Rooma maadluses. Nikita saavutas esimeses ringi seljavõidu, aga teises ringis tuli tunnistada U. Eskeli 5:1 paremust. Kahjuks ei suutnud Nikita sooritada oma lemmikvõtteid, millega varasemates kohtumistes on matšid enada kasuks pööranud, ka partermaadluse kaitsetegevus oli seekord nõrgem. Lohutuseks võitis Nikita ülekaalukate punktidega pronksi kohtumise G. Svetlitsõni vastu 11:0.

Kiidame kõiki õppursportlasi ja täname koduklubisid eduka esinemise eest meistrivõistlustel!

Jalus