fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

E-GÜMNAASIUM

Meie õpilane Elisabeth Heinsalu luges oma essee ette presidendi roosiaias

03.06.2022

Igapäevaselt e-gümnaasiumi õpilased ja õpetajad küll silmast silma ei suhtle, kuid ka meil saab ennast arendada sellel alal, mis meeldib ja huvi pakub. E-gümnaasiumi õpilased on osalenud nii aineolümpiaadidel kui ka konkurssidel. Sel kevadel oleme uhked meie õpilase Elisabeth Heinsalu üle, kes osales vabariigi presidendi esseekonkursil „Millises Eestis ma tahan elada?“.

1. juunil toimus Kadriorus perepäev “Lastega ja lastele”, kus president Alar Karis ja õiguskantsler Ülle Madise tunnustasid neid, kes teevad Eestis laste ning noorte elu paremaks. Perepäeval esinesid muusikud, solistid ja koorid.

Elisabethil oli au oma essee lastekaitsepäeval, 1. juunil tunnustusauhindade „Lastega ja lastele“ jagamisel presidendi roosiaias ette lugeda.

Vaatan lähemalt (alates 21. minutist)

Jalus