fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Meie õpilaste tööd oli geomeetria teemapäeaval edukad

06.12.2021

Novembri algusnädalal võtsid Rihard ja Henry 9.a klassist, Maria 9.b klassist ja Lota 8.a klassist osa Loksa Gümnaasiumi korraldatavast geomeetria teemapäevast. Enne piiranguid toimusid võistlused Loksa koolis kohapeal ja meie õpilased on kaks korda ka kohapeal käinud. Kuid viimasel kahel aastal toimub võistlus igas osalevas koolis kohapeal ja tööd saadetakse Loksale.

Teemapäevast võttis sellel aastal osa 11 kooli. Osalemissoov oli alguses suuremgi, kuid kahjuks tuli mõnel koolil seoses kehtivate piirangute ja sel perioodil distantsõppel oleku tõttu osalemisest loobuda. Komisjon tegi valiku 74 töö hulgast. Saadetud tööd olid väga ilusad ja huvitavad – kaunimate valimine ei olnud lihtne.

Meie kooli õpilaste tööd olid edukad. Oli nii auhinnalisi kohti, kui ka meenetega pärjatud töid.

Jalus