fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIGÜMNAASIUM

Meie õppursportlased parandasid oma isiklikke rekordeid mitmevõistluses

27.01.2022

22.–23. jaanuar toimusid Tallinnas Eesti noorte mitmevõistluse meistrivõistlused. Meie kooli õpilased esinesid väga hästi, parandati palju enda isiklikke rekordeid.

U-20 vanuseklassi seitsmevõistluses saavutas esikoha 11.c klassi õpilane Andreas Hantson (5182 p). Kolmanda koha saavutas Valter Erik Viisel (5091 p). Tüdrukute U-20 vanuseklassis saavutas viievõistluses 11.c klassi õpilane Edlin Lisbeth Laur teise koha (3184 p). Aga kõrgust hüppas viievõistluse sees 1.80.

Poiste U-18 vanuseklassi seitsmevõistluses saavutas teise koha 10.c klassi õpilane Aivar Ellam (5216 p). Kolmanda koha saavutas Timo Kaarus, kes kogus (4973 p).

Kõik tulemused on noorte sportlaste isiklikud rekordid! Olite väga tublid! Nüüd ootab neid ees 12.–13. märtsil toimuvad Balti võistkondlikud mitmevõistluse meistrivõitlused Siaulias, Leedus.

Jalus