fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Meie võistkonnad said I ja II kohad murdmaateatejooksus

11.10.2022

4. oktoobril toimus Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa koolidevaheline murdmaateatejooks (10 × 350 m) Stroomi metsas. Kokku osales võistlusel kaheksa kooli võistkonda. Meie õpilaste võistkonnad saavutasid 3. klasside arvestuses I koha, 4. klasside arvestuses II koha ja 6.–7. klasside arvestuses II koha.

3. klassi võistkonda kuulusid 3.a klassist Robin Lukas, Karolin ja Reena ning 3.b klassist Gustav, Robin, Devon, Ramon, Emma-Riin, Nora Lee ja Sofia Maria. 4. klassi võistkonda kuulusid 4.a klassist Magnar, Mia Marii, Kristine Pauline, Kerli ja Miira, 4.b klassist Tristen Matias, Georg ja Mirjam Margaret ning 4.c klassist Richard ja Oliver. 6.–7. klassi võistkonda kuulusid 6.b klassist Loviise, Mirtel ja Konrad, 6.c klassist Meloore, 7.a klassist Oskar, Oliver, Johanna, Katriin, Hendrik ja Karl-Oliver.

Lisaks murdmaateatejooksule, kus meie võistkonnad väga edukalt osalesid, toimus ka Tallinna Koolinoorte meistrivõistlused teatejooksudes, kus meie poiste põhikooli võistkond saavutas 4. koha (44st osalenud koolist). NB: 3. kohale kaotasid poisid vaid 0,2 sekundiga!
Võistkonda kuulusid 8.b klassist Tristan ja Karl, 9.a klassist Ron-Martin, Rasmus ja Nicolas ning 9.b klassist Sten-Andre, Marvin, Tristan, Rico Gregor ja Märten Erik.

Palju õnne!

Jalus