fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

AUDENTES 25

Menukas Audentes 25 matkasari jätkab ka sel õppeaastal

24.09.2020

Erakooli tervisenõukogu korraldas eelmisel õppeaastal viis matka Audentese juubeliaastale pühendatud matkasarjas. Matkad olid menukad ning soov nendega jätkata oli suur.

Ootame ka sel õppeaastal matkadest osa saama õpilasi, nende pereliikmeid, õpetajaid ja kooli sõpru, et ühiselt liikuda ning loodusest rõõmu tunda. Sel aastal on plaanis kolm matka – sügisel, talvel ja kevadel. Esimene matk toimub Harku metsas ning toimub koos matkajuhi Krista Kinkari juhtimisel 25. septembril kell 17. Huvi korral on võimalus matk läbida ka iseseisvalt oma perega näiteks 26. või 27. septembril, milleks jagame ka läbitud matkaraja joonist. Matkajuhiga läbitud teekond on põnev ning käib mööda metsateid, kuid iseseisvalt võib matka läbida ka omale mugavama raja valides. Ootame ka vahvaid pilte teie matkaseltskonnast, mida saate saata e-posti aadressile [email protected].

Loen lisainfot matkasarja kohta

Vaatan matkaraja joonist

Jalus