fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Mesilasprojekti abil õppisid 2. klassid tundma mesilaste elu

07.11.2016

Esimesel õppeperioodil ilmestas 2. klasside koolitunde projekt „Mesilased“. Projekti raames lugesid kõik õpilased läbi raamatu „Kuidas elad väike mesilane?“. Tundides arutati raamatu teemadel, tutvustati ka teisi raamatuid ning ajakirju, kus mesilastest juttu.

Lapsed kogusid mesilaste kohta mõistatusi, vanasõnu, kõnekäände ja ilmaennustusi. Tehti rühmatööd, vaadati filme, nii multifilme mesilaste elust kui ka teaduslikke filme. Kunsti ja tööõpetuse tundides meisterdati ja joonistati mesilasi, mesitaru ning kärgi.

Tutvuti mesiniku tööga ja klassides oli näitus mesiniku töövahenditest. Ühiselt koguti erinevaid meesorte, mida kokku tuli 23 erinevat. Mesilasprojekt lõppes magusalt, sest üheskoos degusteeriti kõiki meesorte ja lemmikud leidsid koha tabelis, mida täideti rõõmuga.

Küsides õpilaste käest, mis kõige rohkem meelde jäi või mis meeldis, siis vastused olid üllatavalt erinevad – toodi välja kõik projekti etapid. See tegi rõõmu, sest järelikult oli projekt nii huvitav, et lastele meeldis see tervikuna.

Projektiga „Mesilased“ saab tutvuda väikese koolimaja teisel korrusel ja alates 8. novembrist suures koolimajas.

Jalus