fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI

Minaškin tegi Marokos toimunud kõrgetasemelisel judovõistlusel hea esituse

11.03.2019

Grigori Minaškin tegi nädalavahetusel Marokos Marrakechi Grand Prix etapil suurepärase võistluse kogudes hulgaliselt olümpiakvalifikatsiooni punkte ja pälvis viienda koha. 

Kõige raskemate meeste konkurentsis matile astunud Minaškin (-100kg) hoidis võistluste eel rahvusvahelises reitingutabelis neljandat kohta ning näitas enda kõrget taset ka Marokos. Eelringides meie mees konkurentidele sõnaõigust ei andnud ning sammus kahe ipponiga veerandfinaali.

Veerandfinaalis läks ta vastamisi endise MM-i pronksmedalisti Ivan Remarencoga. Ka selles matšis Minaškin ei vääratanud, tegi kaks väga head heidet ning pälvis kindla võidu. Poolfinaalis ootas teda ees Iirimaad esindav Ben Fletcher kellega Minaškin kohtus ka kuu aega tagasi Tel Avivi Grand Prix etapi poolfinaalis. Kuigi eestlasel oli võimalusi matš enda kasuks kallutada, siis taas võttis iirlane võidu.

Pronksmedali kohtumises tuli Minaškinile vastu noor usbekk Mukhammadkarim Khurramov. Tasavägiselt kulgenud pronksimatšis oli võimalusi mõlemal, kuid meie mehe viga rünnaku ettevalmistamisel sai saatuslikuks ning pidi ipponiga tunnistama usbekki paremust. Sellegipoolest suurepärane turniir ning tasuks kõrge 5. koht. Meie meestest osalesid turniiril veel ka Kristjan Tõniste ja Klen-Kristofer Kaljulaid kellel paraku seekord võiduarvet avada ei õnnestunud.

Jalus