fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOLI UUDISKIRI

Mini Star 2020 tiitli võitsid 2.c klassi õpilased

18.12.2020

Rising Star on Pirita Majandusgümnaasiumi poolt juba 22. korda korraldatav lemmiklauljate ja –ansamblite jäljendamise konkurss. Kui tavapäraselt toimub üritus suurelt ning publikuga, siis sel aastal toimus see hoopis veebivahendusel.

Osalejate eesmärk sellel võistlusel on olla jäljendatavale staarile lavaliselt võimalikult sarnane. Võistlustules olid artistid Eestist ja laiast maailmast – Raimond Valgre, Liis Lemsalu, Metsatöll, Synne Valtri feat. Väliharf, Michael Jackson, Melanie Martinez, Justin Timberlake, The Beatles ja paljud teised. Kõik osalejad pidid oma etteaste üles filmima ning võistlusele saatma, kokku laekus Tallinna koolinoortelt üle kahekümne video.

Meie koolist võttis konkursist osa 2.c klass, kes saatis õpetaja Lea Heieri juhendamisel võistlusele lausa 2 etteastet. Karola, Lilly Felicity, Jane, Mia, Oliver ja Roger võtsid enda peale Daniel Diges – Algo Pequeñito väga värvika eurovisiooni esituse ning Lisandra Liisbeth, Pärt Sander ja Alex jäljendasid säravat Synne Valtri feat. Väliharf laulu Majakad. Mõlemad etteasted näitasid, kui julgelt ja säravalt meie õpilased laval esineda oskavad.

Konkurssi hindas žürii ning oma lemmiku sai valida ka rahvas. Žürii elu tehti keeruliseks, sest võistlejate julgus ja lavaline olek andsid märku, et kõvasti on vaeva nähtud ning esinemine tuleb südamest.

1.–6. klasside õpilaste seast pälvis tiitli Mini Star 2020, mis oli kõrgeim tiitel selles vanuseklassis, meie enda õpilased, kes jäljendasid Hispaania eurolaulu Daniel Diges – Algo Pequeñito.

Palju õnne Karolale, Lilly Felicityle, Janele, Miale, Oliverile ja Rogerile, kes koos oma klassijuhatajaga said hakkama suurepärase etteastega.

Jalus