fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Uudised

spordiklubi

Miniklassi finaalide ajal nähti pealtpanekut ka tüdrukute seas…!

05.05.2015

Meimer
Mari-Anna Meimer, võimsa hüppe ja kahe käega pealt.

Nädalavahetusel selgitati Pärnus parimad korvpallurid miniklassis ehk kuni 12-aastaste seas.

On tähelepanuväärne, et pealt pandi nii tüdrukute kui poiste mängus – asi, mida ei pole selle aasta eri vanuseklasside finaalides justnagu näinudki. Kõige väiksemad võistlejad heastasid selle iluvea (miniklassis korvi kõrgus 2.60 m).

„Veel kurioossem lugu juhtus pühapäeval, miniklassi kohamängude hommikul,“ kirjeldas Meelis Raiend, EKLi noortedivisjoni juht: „Kui Audentese Spordiklubi asus Tartu Kalevi vastu 5.-6. koha mänguks valmistuma, märkasid kõik, et üks tüdruk hüppab rõngale väga lähedale ja kui treener palus tal proovida pealt panna, siis tegigi ta seda ning koguni kahe käega. Lasin hiljem poolajal tal veel proovida ja siis tegime pildid. Kogu saal aplodeeris. Ajalooline moment kindlasti – Eestis ehk esmakordnegi, selles vanuses…?“

Pealtpanijaks oli Mari-Anna Meimer (Audentese Spordiklubi, sünd 2003, pikkust 175 cm), treener Reet Rausberg. Lisaks korvpallile treenib edukalt Mari-Anna ka treener Maie Uudmäe juures kergejõustikus.

Allikas basket.ee

Jalus