spordiklubi

Mitmed meie korvpalli võistkonnad oli nädalavahetusel võistlustules, Loik tegi supermängu visates 48 punkti

07.11.2017

Möödunud nädalavahetusel olid G4S Noorteliigas võistlustules väga paljud meie korvpallurid. Enamasti kirjutati tabelisse võidud, kuid sekka tuli paraku ka mõni kaotus.

U18 korvpallitüdrukud jätkasid võidukalt. Nad saavutasid kindla võidu Pärnu Spordikooli üle skooriga 95:30. Jõuvahekorrad pandi paika juba esimesel veerandajal, mis võideti 36:17. Meie naiskonna suurimad punktitoojad olid Anella Otti (25 punkti) ja Anna-Helena Ehala (22 punkti ja 14 lauapalli). U14 tüdrukud saavutasid nädalavahetusel võidu ja kaotuse. Esimeses mängus alistati Tartu Kalev (74:40), kuid teises mängus tuli napilt tunnistada Pärnu Spordikooli paremust (59:69).

Leemet Loigu supermäng võidule ei viinud

U18 korvpallipoisid pidid Tallinna Kalevi vastu võtma kaotuse. Esimene poolaeg oli tasavägine ning lõppes seisuga 44:37. Paraku kolmandal veerandajal meie mäng lagunes ja kaotasime selle 13:32. Kogu mäng Tallinna Kalevile seisuga 104:81. Suurepärase mängu tegi Leemet Loik, kes viskas lausa 48 punkti, nendest 22 punkti tulid vabavisetest. Lisaks haaras noormees veel 13 lauapalli.

U14 korvpallipoiste I võistkond alistas Torma Spordihoones peetud mängus kindlalt Kuremaa Spordikooli seisuga 80:59. Samal ajal mänginud U14 Audentese SK II võistkond alistas 62:49 KK Viimsi U14 Valge meeskonna, aga pidi suure kaotuse alla neelama KK Viimsi U13 Musta vastu skooriga 36:86.