fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

erakool

Mudilaskoor läbis edukalt eelproovid ja pääses laulupeole!

17.05.2017

Eelmise nädala lõpus saime väga toreda uudise: XII noorte laulupeo „Mina jään“ kunstilise toimkonna otsusel läbis Audentese erakooli mudilaskoor edukalt laulupeo eelproovid ja on oodatud laulupeole 38 laulja/pillimängijaga.

Laulupeole pääsemiseks tuli kooril osaleda kahes eelproovis, mis toimusid Salme kultuurikeskuses. Jaanuari lõpus toimunud esimeses eelproovis osales 8 lauljat. Aprillis toimunud teises eelproovis juba terve koor, kus toimus ka ettelaulmine.

Eelproovides harjutati viite laulu, mis olid vokaalselt väga rasked ja nõudsid terve õppeaasta jooksul lauljatelt maksimaalset pingutust igas proovis.

Ettelaulmisel oli kohustuslikuks lauluks M. Saare seatud rahvaviis ja tekst „Laulu mõju“. Seda kahehäälset laulu tuli esitada a capella ehk ilma saateta. Loosi tahtel oli teiseks ühehäälseks lauluks Eesti rahvaviisi „Uhti-uhti“.

Rongkäik ja laulupidu toimub 2. juulil.

Palju õnne mudilaskoorile ja dirigent Anu Ottile!

Jalus