fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Mudilaskoori kontserdist sai lummav tervik laulude, tekstide ja piltide abil

27.05.2016

Neljapäevaõhtusel mudilaskoori kontserdil oli kooli aulasse kogunenud vanemad hiirvaiksed, sest lava valgus ja ekraanil olev pilt lõid kontserdiks imelise atmosfääri.

Kui mudilaskoor lauldes lavale sammus, kõlas nende laul puhtalt, kargelt ja otsekui pärinevat samalt planeedilt, mis parasjagu ekraanilt kumas. Laulud vaheldusid tekstidega, tekste illustreerisid pildid, mis kõik kõnetasid publikut nii muusikaliselt, sõnaliselt kui pildi keeles. See kõik kokku polnud mitte lihtsalt kontsert, vaid terve lugu, milles igal laval olijal oli oma ülesanne täita.

Kontserdi inspiratsiooni sai koori juht ja muusikaõpetaja Anu Ott Oscar Brenifier ja Jacques Despres raamatust „Suured vastandid filosoofias“, millest pärinesid nii pildid kui vahetekstid.

Muusikalistes numbrites laulis koor, esinesid solistid ning ka viiulimuusika kõlas viimase laulu saateks. „Lõplik on see, mille lõppu ja algust või piire me tajume ning mida tervikuna haarata suudame,“ sõnas muusikaõpetaja Anu lõpetuseks. Kontsert oli vaieldamatult tervik, olles täiuslik mudilaskoori kooliaasta lõpp.

Jalus