fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Muinasjututrall 1.b klassis

27.03.2019

1.b klass luges projekti raames raamatut „Keeda mulle üks muinasjutt!”. Pärast raamatu lugemist koostasid lapsed muinasjuttudele retsepte ja püüdsid nende abil ka ise neid kirjutada. Klassis oli näitus, kus lapsed tutvustasid oma raamatuid.

Muinasjutu teema lõpetas kevadlaste sünnipäevapidu „Muinasjutt”. Kokku said väga erinevad muinasjutud. Rõõmu ja põnevust oli omajagu. Alguses tutvuti kõigi kangelastega ja arvati ära, millisest muinasjutust keegi pärit on. Käidi „hiiglastemaal”, kus tuli astuda täpselt hiiglaste jalajälgedes. See ei olnud just väga kerge ülesanne, sest sammude pikkus olid hiiglastel suur ja kui jäljest kõrvale astusid, siis võisid hoopis teise maailma sattuda.

Uuriti ka, kes on printsess herneteral ja oh seda naeru ja üllatust, kui need olid sünnipäevalapsed ise. Pärast seda „lennati lendavatel vaipadel” ja tantsiti “noateradel”. Peo lõpetas lastevanemate tehtud uhke sünnipäevalaud hea ja paremaga!

Jalus