fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI

Robert Telpt ja Juri Kovaljov krooniti Eesti murdmaajooksu meistriteks

12.10.2020

11. oktoobril toimusid Järvakandis Eesti murdmaajooksu meistrivõistlused, kus selgusid parimad alates U14 vanuseklassist kuni täiskasvanuteni. Rajale läks ligi 300 jooksjat 29 erinevast kergejõustikuklubist.

U16 vanuseklass
1,5 kilomeetrisel distantsil saavutas ajaga 5:35 II koha Marleen Koll. Esikoht jäi kolme sekundi kaugusele. Sama vanuseklassi poisid läbisid 2 kilomeetrit ning selles jooksus teenis hõbemedali Gregor Rasva, kes läbi distantsi ajaga 6:02.

U20 vanuseklass
Täpselt 9 minutiga 3 kilomeetrit läbinud Robert Telpt ei jätnud enda jooksus konkurentidele sõnaõigust ning võitis 16-sekundilise eduga kuldmedali ja Eesti meistritiitli.

U23 vanuseklass
Kuni 23-aastaste noormeeste seas võidutses Juri Kovaljov, kes läbis 10 kilomeetrit ajaga 32:24 ning edastas samuti 16-sekundilise eduga teist kohta. Ühtlasi andis aeg 32:24 ka kolmanda koha meeste üldarvestuses.

Vaatan tulemusi
Vaatan pilte kergejõustikuliidu Facebookist

Jalus