fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI

Muudatused teenuse pakkumises seoses valitsuse kehtestatud otsusega koroonaviiruse leviku tõkestamiseks

23.11.2020

Täna, 23. novembril kiitis valitsus heaks koroonaviiruse leviku vastased piirangud, mis hakkavad kehtima 24. novembrist 2020.

Otsusest tulenevalt tohib sisetingimustes grupitreeninguid läbi viia 10-liikmelistes gruppides (10 klienti ja treener). Piirang ei puuduta alaliidu egiidi all toimuvat professionaalset ja poolprofessionaalset sporti, sealhulgas noortesporti ning õppekavajärgset sporditegevust.

Kõikjal avalikes siseruumides tuleb järgida nn 2 + 2 reeglit, mis tähendab, et koos saavad liikuda kuni kaks inimest, kes peavad teistest inimestest hoidma kahemeetrist vahemaad. Muu hulgas kehtib see näiteks veekeskustes, ujulates ja saunades.

Maski kandmine või nina ja suu katmine on kohustuslik avalikes siseruumides, sealhulgas ühistranspordis ning teeninduskohtades. Nimetatud kohustus ei laiene alla 12-aastastele lastele või juhul, kui maski kandmine ei ole tervislikel põhjustel võimalik. Avalikuks siseruumiks on avalikuks kasutamiseks mõeldud ruum, kuhu on võimalik siseneda igal soovijal.

Otsusest tulenevalt oleme alates teisipäevast, 24. novembrist vähendanud kohtade arvu rühmatreeningute tunniplaanis. Täpsema info tunniplaani võimalike täienduste osas edastame esimesel võimalusel.

Enne klubisse tulekut tutvu alates 24. novembrist kehtiva täiendava kodukorraga.

Jalus